در خرید یونیت دندانپزشکی به چه نکاتی باید توجه شود؟

در خرید یونیت دندانپزشکی به چه نکاتی باید توجه شود؟

در خرید یونیت دندانپزشکی به چه نکاتی باید توجه شود؟

Blog Article

یونیت ها و تجهیزات دندانپزشکی یکی از وسایلی هستند که برای کارایی خود نیاز به برق شهری دارند. علاوه بر آن بیشترین دلیلی که در آن ها ترس ایجاد می کند آلودگی صوتی وسایلی هست که دندانپزشک با آن کار می کند. بارها دیده شده خرابی دستگاه های دندانپزشکی علاوه بر پایین آوردن تمرکز دندانپزشک، روحیه ی دکتر را خسته کرده و دیگر حوصله ای برای صحبت با بیمار ندارد. جمجمه افرادی که ۲۵۰۰۰ سال پیش در زمین ساکن بوده اند، شواهدی از پوسیدگی دندان را نشان می دهد. در این مرحله هر نوع بو و طعم که ناشی از ذخیره کردن ممکن است به وجود آید حذف می گردد. چراغ یونیت زیگر v1000 دارای یک لامپ به صورت led است و دارای دو سنسور حرکتی می باشد که یکی از این سنسورها وظیفه ی روشن و خاموش کردن چراغ یونیت و سننسور دیگر وظیفه ی تغییر شدت نور در ۴ مد کاری می باشد . در قسمت دستیار یونیت زیگر v1000 دو سرساکشن آبی و هوایی ( جراحی ) با سنسور قطع و وصل خودکار وجود دارد که انتهای آن به دو فیلتر برای جداسازی آمالگام و … دکمه هایی روی پدال قرار دارد که میتوان آب را قطع ، لیوان پر کن و کاسه شور را فعال ، و دکمه های پوزیشنها را استفاده کرد. This post h as been established ᠎wi th G SA C on​tent Ge nerator DE MO!


دسته های این چراغ را می توان در ۵ جهت مختلف نصب نمود .

یونیت های دندانپزشکی اکثر بیمارانی که به مطب دندانپزشکی مراجعه می کنند اضطراب بالایی حین درمان دارند . از دیگر مواردی که باید مد نظر قرار داد، میتوان به کانتر منشی اشاره کرد؛ طراحی ویژه، منحصر به فرد و کارای آن میتواند به زیبایی و طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی شما کمک شایانی نماید. از آنجایی که ساکشن مرکزی باید تعدادی یونیت را ساپورت کند باید موتور و قدرت مکش قوی داشته باشد . دسته های این چراغ را می توان در ۵ جهت مختلف نصب نمود . گاهی ممکن است کالاهایی مانند یونیت دندانپزشکی دچار پوسیدگی رویه شده باشد، که معمولا با تعویض رویه تبدیل به کالایی نو شده و می توان با کمترین هزینه تا مدت ها از آن استفاده نمود و یا در صورتی که این ابزارها کارایی چندانی نداشته باشند می توان از قطعات آن به راحتی استفاده نمود و همچنین با توجه به شرایط کنونی واردات، کالاهای دست دوم با کیفیت می توانند از کالاهای جدید با دوام تر باشند. مواردی هستند که استفاده از پوار آب و هوا را نمی توان از آن ها را حذف کرد. یونیت دندانپزشکی دنتوس Dentus شیلنگ از پایین مدل C3006 به دلیل کیفیت خوبش توانسته است رضایت مشتری را بدست بیاورد. در صورتی که این خبر از اساس کذب بوده و چنانچه چنین اتفاقی رخ دهد ، دانشجو به عنوان متخلف شناخته شده و پس از اطلاع مراجع ذی ربط تحصیل وی متوقف می گردد.


روی پدال نیز یک اهرم فشاری وجود دارد که برای آنگل و توربین و … حال تصور کنید یک دندانپزشک از این سیستم بر روی یونیت دندانپزشکی خود استفاده کند. همچنین دستگاه مجهز به یک تابوره برای استفاده دندانپزشک نیز می باشد. یکی از تجهیزات و لوازم دندانپزشکی اصلی و مهم در حرفه دندانپزشکی یونیت صندلی می باشد .یونیت صندلی دندانپزشکی شیک طب دارای one سال گارانتی تعمیر و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. راحتی مهمترین مشخصه یک صندلی آرایشگری باید باشد. در اصل ترالی های بیمارستانی دارای چرخ های بسیار قوی ای هستند که موجب می شوند ترالی به راحتی حرکت کند و در مجموع موجب می گردد که ترالی رفاه هر چه بیشتر پرسنل بیمارستان و هم چنین بیماران را نیز فراهم نماید . روشی که شرکت های بزرگی همچون پارس طب فرینو در تولید یونیت های دندانپزشکی داخلی از آن ایده می گیرند. اگر قرار باشد سیستم های فوق روی آن نصب گردد حدود 22 میلیون تومان برآورد می شود. اگر هر کدام از این افراد از این روش ها و سیستم بر روی یونیت دندانپزشکی خود در جهت کاهش آلودگی و مصرف آب استفاده کنند مزایای فوق العاده ای برای مردم ،کشور و محیط زیست خواهد داشت.


استفاده از یونیت دندانپزشکی موجب کاهش مصرف آب ، کاهش هزینه ها، کاهش آلودگی صوتی ، کاهش آلودگی محیط پیزو دندانپزشکی زیست می شود . همچنین موجب کم تر شدن هزینه های مصرفی دندانپزشکان نیز میشوند. در نتیجه موجب کاهش هزینه ی آب مصرفی در مطب دندانپزشکان می گردد. یونیت های دندانپزشکی مهم ترین تجهیزات دندانپزشکی است که بایستی در مطب یک دندانپزشک وجود داشته باشد. یونیت زیگر V1000 نیز از جمله یونیت هایی است که دارای این دو مشخصه است و به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای دندانپزشکان و مراجعان آن ها باشد. در این مرحله مواد شیمیایی مانند کلر و همچنین طعم و بوی نامطبوع آب توسط فیلترکربن به خوبی زدوده می شود. یونیت زیگر v1000 یکی از این سه مدل می باشد که قیمت مناسب و کیفیت خوبی دارد. منتهی می شود. پوآر سرکجی نیز در این قسمت وجود دارد و استند دیگری که میتوان از آن برای جایگاه قرار گیری لایت کیور و یا جرم استفاده کرد . مدار ساکشن، یک سه راهی برای ایجاد مکش در دهان بیمار با استفاده از جریان آب یا هوا می باشد، جدا کننده آمالگام برای جداسازی آمالگام و جلوگیری از وارد شدن آن به سیستم فاضلاب استفاده می شود و بزاق کش به منظور مکش خون و آب از دهان بیمار با مکشی ضعیف تر از ساکشن مورد استفاده قرار می گیرد. Th​is c ontent h as be en wri​tten ᠎by GSA  Content material Generator D᠎emov ersion.

Report this page